Tarafbet’e üye ol, siteye minimum 50 TL tutarında yatırım yap, spor alanında kayıp yaşarsan %20 spor kayıp bonusu alarak kaybettiklerini tekrar kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Tarafbet %20 Spor Kayıp Bonusu tüm alanlarda minimum 50₺ ve üzeri kayıp yaşayan kullanıcılar için geçerlidir.

2. Bu promosyon tüm yatırım yöntemleriyle gerçekleştirilen yatırımlarda ve tüm alanlarda geçerlidir.

3. Bu promosyon kullanıcının talep ettiği gün ve bir önceki gün içerisindeki yatırım ve çekim işlemleri hesaplanarak eklenir, toplam yatırım miktarınız çekim işlemlerinizden fazlaysa bonusu almaya hak kazanırsınız. Daha önceki tarihlerdeki yatırımlarınız için kayıp bonusu eklenmez.

4. Bu promosyondan faydalabilmeniz için; bonusu talep ettiğinizde herhangi bir alanda bakiyeniz olmamalı, açık veya henüz sonuçlanmamış kuponunuz bulunmamalıdır.

5. Kayıp bonusunun çevrim şartı bulunmaz. Bonus ile kazanç sağlayan kullanıcı bonus miktarı bakiyesinden düşülerek, çekim talebi oluşturabilir.

6. Kayıp bonusundan maksimum 20 katına kadar çekim talebi oluşturulabilir, limiti aşan miktar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır.

7. Tarafbet bonus genel kurallarını ve çevrim şartlarını ihlal eden kullanıcıların bonus ve kazançlarını iptal etme hakkını saklı tutar.

Tarafbet bol şans ve keyifli oyunlar diler. Tarafbet’li ol, kazanan tarafta ol!

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)