Magnumbet’e üye ol, siteye yatırım yapıp spor alanında kayıp yaşaman halinde %20 spor kayıp bonusu alarak kaybettiklerini tekrar kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Tüm yatirim yöntemleri için geçerlidir.

2. Bonus çevrimi 1.40 orandir.

3. Tüm bahislerde geçerlidir.

4. Bu bonus ile maksimum bonusun 20 kati çekim yapilabilir.

KURALLAR VE ŞARTLAR

1. Kayip bonusu yatirdiginiz Ana bakiyenin tamamini kaybetmeniz halinde ana para karsiliginda verilecektir.

2. Baska bir bonus kampanyasindan yararlanan üyeler bu kampanyadan yararlanamaz. Örnegin; Kredi Karti bonusu aldiktan sonra tekrar kayip bonusuna basvuramazlar.

3. Kayip bonuslari hesaplanirken; son finansal isleminiz hesaba katilir. Bakiyenin sifirlanmasinin ardindan 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar hesaplara tanimlanmayacaktir. Suistimale yönelik yatirimlar, kayip bonusu hesaplamalarina katilmayacaktir.

4. Hesabinizda çevrimi tamamlanmayan bonus oldugu takdirde tekrar yeni bir bonustan faydalanamazsiniz. Bu promosyon baska bonuslar ile birlestirilemez. Bonus alindiktan sonra bakiye sifirlanmadan yeni bir bonus talep edilemez. Bakiye sifirlanmadan yüklenen bonuslar ve buna bagli kazançlar çekim sirasinda üyenin hesabindan düsülür.

5. Bu bonusun kural ve sartlarini ve ayni zamanda ek olarak ”Genel Bonus Kurallari” yazisindaki ilgili maddeleri kabul etmis sayilirsiniz. Standart MagnumBet “GENEL KURALLARI” geçerlidir.

6. Bonusu aktif ettikten sonra 7 gün içerisinde şartlarını yerine getirmeniz gerekir. Süresi biten bonuslar sistem tarafından otomatik iptal edilir. Bonus kazancı ve aktif kuponlar aynı şekilde otomatik iptal olacaktır.

7. Iptal edilen bonus talepleri tekrardan talep edilemez.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)