Kralbet’e üye olup yapacağınız ilk yatırıma özel 2500 TL slot hoşgeldin bonusu alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Bonustan yararlanmak için hemen bonus al butonuna tıklayın.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

Bu promosyon yalnızca SLOTS bölümündeki Slot oyunlarına katılacak oyuncular için geçerlidir. 

• Promosyondan faydalanabilmeniz için para yatırım işleminiz onaylandıktan sonra, oyunlara katılmadan önce canlı destek ekibinden “Slot İlk Yatırım Bonusu” talebinde bulunabilirsiniz.

• Her üye bu bonustan 3 kez faydalanabilir

 Alabileceğiniz Bonus Miktarı:

1) İlk yatırımınıza özel 1000TL‘ ye kadar %100

2) İkinci yatırımınıza özel 1000 TL‘ye Kadar %100 

3) Üçüncü yatırımınıza özel 500TL‘ye kadar %100 olmak üzere toplam 2500TL‘dir.

Kurallar ve Şartlar ;

• Slot bonusunun çevrimini tamamlamak için almış olduğunuz bonusun 20 katı kadar slot oyunlarına katılmanız gerekmektedir. (Oyun içerisinde satın alınan ”Freespin”ler çevrime dahil değildir.) Çevrim tamamlanmadan yapılan çekim işleminiz reddedilir ve sizden çevrimi tamamlamanız istenir. 

• “2500 TL Slot İlk Yatırım Bonusu” promosyonu sadece slot oyunlarına katılacak oyuncular için geçerlidir. Farklı oyunlara katılım, veya farklı oyunlar üzerinden kazanç sağlanıldığı taktirde, bakiyeniz silinebilir, promosyon iptal edilebilir. Tüm oyunlara katılabileceğiniz İlk Yatırım Bonusundan faydalanmak isterseniz %100 İlk Yatırım Bonusu‘nu inceleyebilirsiniz.

• Bu promosyondan faydalanmanız durumunda, aynı yatırım için diğer yatırım bonuslarından faydalanamazsınız. Geri ödeme bonusundan faydalanabilirsiniz.

• Kralbet bu promosyonu değiştirme, güncelleme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)