Favorisen’e üye ol, siteye üyeliğini gerçekleştir, arkadaşını üye yapman halinde %15 oranında ekstra bonus alarak kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1) Favorisen’e arkadaşını üye yap. İlk yatırımından birlikte kazan!
2) Promosyondan faydalanabilmeniz için arkadaşınız ilk yatırımını yaparken sizin kullanıcı adınızı canlı desteğe eksiksiz ve doğru bir şekilde vermesi gerekmektedir.
3) 24 saat içinde kullanıcı adı iletilmemiş veya talep edilmemiş bonuslar için herhangi bir hak talep edilemez. Etkinlik veya diğer yatırımsız bonuslar için yapılan yatırımlar bu promosyon kapsamında değildir
4) Arkadaşını getir bonusundan yalnızca yeni getirilen üyelikler için (05.09.2021’den sonraki üyelikler) hak talep edilebilir. Geriye dönük herhangi bir işlem yapılması mümkün değildir
5) Arkadaşını getir bonusundan faydalanmak için kendi üyeliğinizden toplamda en az 500₺ ve 3 (üç) adet yatırım da bulunmuş olmanız gereklidir. Bu 2 şartın sağlanmaması durumunda hak talep edemezsiniz.
6) Arkadaşını getir bonusu üyeliğinize arkadaşınız ilk yatırımından %15 oranında nakit olarak eklenir.
7) Arkadaşını getir bonusu maksimum 750₺ ile sınırlıdır.
8) Arkadaşını getir bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Yüklenen tutar nakit hediye statüsündedir. Anapara çevrimini tamamlayarak çekim talebi oluşturabilirsiniz.
9) Bu promosyondan maksimum bonus miktarının 10 katına kadar kazanç sağlanabilir. Limiti aşan tutar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır.
10) Tüm bu kurallara ek Favorisen genel kural ve şartları geçerlidir

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)