Dengebet’e üye ol, siteye minimum 100 TL tutarında yatırım yap, yapacağın yatırıma ek olarak freespin al ve slot alanında kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1️⃣ Promosyondan faydalanabilmeniz için herhangi bir yatırım yöntemiyle sitemize minimum 100₺ yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Bu Promosyonu sadece Son Yatırım için talep edebilirsiniz. Talep etmediğiniz önceki yatırımlarınız için işlem yapılamamaktadır..

2️⃣ Yatırım miktarınıza göre alabileceğiniz Freespin miktarları aşağıdaki gibidir;

100₺ – 199₺ arası yatırımlarınıza 5 Freespin
200₺ – 399₺ arası yatırımlarınıza 15 Freespin
400₺ – 599₺ arası yatırımlarınıza 25 Freespin
600₺ – 999₺ arası yatırımlarınıza 35 Freespin
1000₺ – 1499₺ ve üzeri yatırımlarınıza 50 Freespin
1500₺ ve üzeri yatırımlarınıza 75 Freespin Hediye!

3️⃣ Promosyon PRAGMATIC PLAY sağlayıcısının Big Bass Bonanza™, John Hunter and the Mayan Gods™, Aztec Gems Deluxe™, Ancient Egypt™, Hot Chilli™, Dragon Hot Hold and Spin™, Fishin’ Reels™ oyunlarında geçerlidir.

4️⃣ Promosyondan faydalanan üyeler aynı yatırım için farklı bir promosyondan yararlanamazlar. Bu Promosyon ile Freespin tutarının max. 10 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Minimum 100₺ çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

5️⃣ Bu promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın doğan kaybınızın hemen ardından hiçbir işlem yapmadan BONUS TALEP üzerinden talep etmeniz gerekmektedir. Haftasonuna Özel %20 Çevrimsiz + %20 Kayıp FreeBet alan üyeler bu Promosyondan yararlanamamaktadır!

6️⃣ Bu bonusu alarak kural dışı faaliyetlerde bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere DengeBet hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesaplarını bloke etme yetkisine sahiptir.

7️⃣ DengeBet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

8️⃣ DengeBet genel bonus kuralları tüm bonuslar için geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)