Betvakti’ne üye ol, site de kazanç sağlaman halinde çekimini yap ve işlemini sosyal medya hesaplarına paylaş, kazanç sağlamaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

  1. Çekim paylaş bonusundan yararlanabilmeniz için herhangi bir yöntem ile minimum 250₺ çekim yapmış ve çekiminizin ödenmesinin ardından ekran görüntüsü olarak paylaşmanız gerekmektedir.
  2. Yalnızca forum sitelerinde yapılan paylaşımlar kabul edilecektir. Bunun dışında eğer Twitter’da paylaşım yapacaksanız #Betvakti hasthagi ile yapmalısınız. Twitter hesabınız herkese açık olmalı ve bonusunuzu paylaşımı yaptıktan en az 48 saat sonra talep etmelisiniz.
  3. İlgili şartları yerine getirmenizin ardından bonusunuzu canlı destek hattından talep edebilirsiniz. Çekim miktarınızın %10’u kadar freebet hesabınıza tanımlanacaktır. Eğer talebiniz freespin ise tanımlanacak miktar çekim tutarının %5’i kadardır. Her bir çekiminiz adına alabileceğiniz maksimum freebet veya freespin miktarı 100 adet ile sınırlıdır.
  4. Eklenen freespinler EGT Gaming sağlayıcısının Flaming Hot Extreme oyununda geçerlidir. Freebetler ise her karşılaşmanın minimum 1.50 oran olacağı en az 2 karşılaşmadan oluşan kombine kuponlarda kullanılabilir.
  5. Eklenen freespin/freebet ile yapabileceğiniz maksimum çekim miktarı bonusun 10 katı kadardır.
  6. Bir hafta içerisinde yalnızca iki çekiminiz adına bu promosyondan yararlanabilirsiniz. Bu kurallara ek olarak Betvakti Genel Kural ve Şartları’da geçerlidir.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)