Betturka’ya üye ol, site de kazanç sağlaman halinde çekimini sosyal medya hesaplarında paylaş. Çekimini paylaş bonusu ile kazanç sağla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

ÇEKİMİNİ PAYLAŞ 250 TL FREEBET KAZAN !

500      TL   1000 TL Arası Çekim 25 TL 
1001    TL   3000 TL Arası Çekim 40 TL
3001    TL   5000 TL Arası Çekim 75 TL
5000    TL  10000 TL Arası Çekim 150 TL
10001  TL  20000 TL Arası Çekim 200 TL
20001  TL  30000 TL Arası Çekim 250 TL

Betturka ‘dan Çekimini Paylaş Bonusu ! Çekimini paylaş, ekran görüntüsünü mail ile gönder, 24 saat içerisinde free bet hesabında !

KURALLAR VE ŞARTLAR

1. Bu promosyondan sadece yatırımı ile minimum 500 TL çekim gerçekleştiren üyelerimiz yararlanabilir. Free bet, ve diğer özel promosyonlardan yararlandıktan sonra yapılan çekimler dahil değildir.

2. Çekiminizi Twitter’da paylaşmalısınız. Paylaşımınızın ekran görüntüsünü alarak paylaşımdan sonraki 24 saat içerisinde kullanıcı adınızla birlikte [email protected] adresine mail göndermelisiniz. Mail’inizden sonra bir kaç saat içerisinde paylaşımınızın aktif olup olmadığı kontrol edilerek hesabınıza Freebet tanımlanacaktır ve site içi mesaj ile bilgi verilecektir.

3. Bonusunuzu paylaşımınızdan (ve mail gönderildikten) en az 3 saat geçtikten sonra Canlı Destek’ten talep edebilirsiniz. Paylaşımınız en az 24 saat herkese görünür bir şekilde kalmalıdır. 24 saat dolmadan önce kaldırdığınız, herkese görünür olan ayarlarını değiştirdiğiniz takdirde Free bet kuponunuz veya olası kazancınız silinerek iptal edilecektir. Tanımlama sağlandıktan sonra 24 saat içinde çekim hakkınız olmayacaktır.

4. Paylaşımınızda çekimi Betturka ‘dan yaptığınız açık bir şekilde görülmelidir. Paylaşımınız çekiminiz üzerinden 24 saat geçmeden yapılmış olmalıdır.

5. Bu promosyon 01 Ocak 2019 17:00 itibari ile yapılan çekim işlemlerinde geçerlidir. Geçmiş çekimlerinize yönelik talepte bulunamazsınız.

6. Bu promosyondan 1 hafta içerisinde maksimum 3 kere yararlanabilirsiniz. Çekiminizi paylaştıktan sonraki bir hafta içerisinde yapılan sonraki paylaşımlara bonus talep edilemez. Her çekim için 1 bonus tanımlanır, aynı çekimin tekrar paylaşılması gibi durumlarda, tek işleme ikinci bir free bet tanımlanmayacaktır.

7. Hesabınıza tanımlanan promosyon ile elde edebileceğiniz maksimum kazanç 200 TL’dir. Kazanılan daha yüksek miktar çekim işleminizden önce silinecektir.

8. Yatırım bonusundan yararlanması uygun görülmeyen üyeler, bu promosyondan yararlanamazlar.

9. Free Bet’inizi kullanabilmek için en az 2 adet 1.75 üzeri oranda futbol / basketbol bahsi seçerek kombine kupon yapmanız yada tekli bir 2.25 oranında bahis alımı sağlamalısınız.

10. Paylaşımınızın ve e-mail göndermenizin ardından en az 3 saat geçmesi ile, canlı desteğe bağlanarak ekran görüntüsü ileterek veya mail gönderdikten sonra canlı destek hattına bağlanarak Freebet’i talep edebilirsiniz.

11. Betturka, bu promosyonu herhangi bir şekilde kötüye kullandığınızı tespit ettiği takdirde promosyonu geri çekme, iptal etme ve promosyondan men etme hakkını saklı tutar.

Twitter Paylaşımları:

  • Resmi Twitter sayfamız olan @betturka ‘ı etiketleyerek Twitter üzerinden çekiminizi paylaşabilirsiniz. Yukarıdaki kuralların tamamını okuduğunuzdan emin olduktan sonra, işlemi Betturka’dan yaptığınız görünür bir şekilde Twitter hesabınızdan paylaşım yapıp, [email protected] adresine paylaşımınızın ekran görüntüsünü ve linkini iletmeniz yeterlidir.
  • Twitter paylaşımınız ile Free Bet kazanabilmek için, paylaşım yaptığınız hesabın en az 50 takipçisi olmalıdır. “Bonus Avcısı” olarak kullanılan sahte hesaplardan yapılan paylaşımlar geçersiz sayılır.

Free Bet Nasıl kullanılır?

  • Lütfen yukarıda yazan 9. maddeyi okuyunuz. Promosyon kuralları önemli detaylardır ve size yardımcı olmak için hazırlanmıştır.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)