Betpuan’a üye ol, siteye en az 50 TL tutarında yatırım yap, kayıp yaşarsan %10 çekim sonrası kayıp bonusunu al ve kaybettiklerini yeniden kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

 Çekiminizden sonraki herhangi bir süre kısıtlaması bulunmadan en az 50 ₺ kaybınıza %10 Kayıp İade talep edebilirsiniz. Yatırım bonusu veya herhangi bir promosyondan faydalanan üyeler ekstra olarak %10 Kayıp İade talep edemez.

 Kayıp iadesinden kazanç elde edilmesi durumunda çekim yapılması için açık kupon ya da bakiye bırakılmaması gerekmektedir. Bu promosyondan maksimum alınan bonusun 20 katı kadar kazanç sağlanabilir. Kazanç üzeri bakiye sistem tarafından silinecektir.

SPOR ALANI KULLANIM ŞARTI

 Kayıp bonusundan faydalanan üyelerimiz almış oldukları bonusu 1 defa minimum 1,40 orandan Futbol / Basketbol / Voleybol karşılaşmasında çevirmelidir.

CASİNO ALANI KULLANIM ŞARTI

 Almış olduğunuz bonus ana para değerinizdedir. Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz gibi minimum 100 ₺ olması durumunda çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 2 ihtimalli olan oyunlar (Sanal Spor-Dragon Tiger- Baccarat-SicBo v.b) Rulet dış bahisler alan üyeler bu bonustan faydalanamaz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)