Betkur’a üye ol, siteye doğum gününde bağlan ve doğum günün için özel verilecek bonustan yararlanarak kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1- Bu promosyon 3 Nisan 2021 tarihinden itibaren geçerlidir belirtilen tarihden sonraki yatırımlar baz alınarak işlem sağlanacaktır.

2- Bonustan yararlanabilmeniz için doğum gününüz olan takvim gününden önce ki 2 ay içerisinde, miktar farketmeksizin en az 5 başarılı yatırımınız olması gerekmektedir.

3- Doğum gününüz olan takvim gününden önceki 2 ay içerisinde 5 başarılı yatırımınız bulunmuyor ise minimum 100 TL yatırım sağlayarak %25 Çevrimsiz Spor Bonusumuzdan veya %25 Çevrimsiz FreeSpin hediyemizden yararlanabilirsiniz.

4- Belirtilen süre zarfı içerisinde sağlanan 5 başarılı yatırım miktarlarınıza göre alınabilecek bonus tutarı aşağıdaki şekildedir;

*250 TL – 2500 TL 30 FreeBet veya 30 Freespin

*2501 TL – 5000 TL 60 FreeBet veya 60 Freespin

*5001 TL – 10000 TL 100 FreeBet veya 100 Freespin

1- Promosyondan yatırım miktarları aralığına göre eklenen FreeBet veya Freespinden tutarının 5 katı kadar kazanç elde edebilir ve çekim yapabilirsiniz. Örneğin 30 TL FreeBet veya Freespin hakkı kazanan üye 30×5 = 150 TL, maksimum 150 TL çekim yapabilir.

2- Bu bonustan yalnızda Türkiye’de ikamet eden ve Türkiye IP’leri ile giriş sağlayan üyeler yararlanabilir.
Bir ev, okul, kafe, aynı ip üzerinden yapılan girişler sistem tarafından otomatik tespit edilir ve geçerli tüm bonuslar miktara bakılmaksızın iptal edilir.

2- Betkur bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

3- Bonusun kötüye kullanımı tespit edildiği taktirde Betkur bonus ve bonustan elde edilen kazançları geri çekme hakkına sahiptir.

4- Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel Kural ve Şartları da dahildir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)