Betbigo’ya üye ol,minimum 20 TL tutarında yatırım yap, slot alanında bahis yapacaksan %50 slot yatırım bonusu alarak kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1- Bu Promosyondan herhangi bir yöntem ile minimum 20tl yatırım yaparak faydalanabilirsiniz.Yatırımınız onaylandıktan sonra hiçbir işlem yapmadan bonusunuzu Canlı Destek Hattından talep edebilirsiniz.Maksimum 250TL olarak bu promosyondan faydalanabilirsiniz.

2- Ana para + alınan bonus miktarının 15 katı tutarında çevrim sağladıktan sonra çekim talebi verebilirsiniz.

Örnek: 200 TL yatırım yaparak almış olduğunuz 100 TL bonusun çevirimi için 15X300= 4500 TL Bonus çevirimi değerinde slot oyunlarına katılım sağlamanız gerekmektedir. Bonus çevrimi bonus bakiyeniz üstünden gerçekleşmektedir.

3- Pragmatic haricindeki tüm slot sağlayıcılarında bonusunuzun çevrimini sağlayabilirsiniz.Pragmatic sağlayıcısına ait oyunlarda oynadığınız miktar çevrimden sayılmayacaktır.

4 – Alınan bonus ile Jackpot ihtimali içeren oyunlara katılım sağlayamazsınız.Bu oyunlara katılım sağlamanız durumunda kazanç tutarı bakiyenizden silinecektir.

5- Bu promosyonu aldıktan sonra belirtilen slot oyunları haricinde bir oyun oynamanız durumunda kazancınız silinecektir.

6- Bu promosyondan maksimum almış olduğunuz bonus miktarının 10 katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz..Ayrıca bu promosyondan yararlanan üyelerimiz mevcut yatırımı için kayıp bonusundan faydalanamaz.

7- Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise, BetBigo söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir.

8- BetBigo , herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9- Bonus iptali, ana bakiye ve bonus hiç kullanılmamış ise yapılabilir. Aksi durumda bonus iptali söz konusu değildir.

10- Tüm bonuslarda genel bonus kuralları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)